Pronájem dieselagregátů

Nabízíme pronájem mobilních dieselových elektrocentrál (dieselagregátů) všech výkonových typů. Postaráme se o komplexní obsluhu elektrocentrály po celou dobu realizace, a to včetně palivového hospodářství.

Naše půjčovna nabízí široký sortiment elektrocentrál. Můžete si vybírat mezi různými výrobci (Kipor, Medvěd, Kubota, Lister Petter, Cummins), výkonem (2-1280 kW), objemem palivové nádrže i hmotností. Cena za pronájem dieselagregátu se odvíjí od parametrů daného modelu a délky výpůjčky – čím delší pronájem zvolíte, tím je pro vás výhodnější.

Proč zvolit pronájem elektrocentrály, místo koupě své vlastní?

  • Vyhnete se vysokým počátečním investicím.

  • Dieselagregátům je dopřáván profesionální servis.

  • Nemusíte si dělat starosti s instalací elektrocentrály.

Mimo pronájem mobilních dieselagregátů pro vás zajistíme také jejich komplexní obsluhu. Nemusíte si proto dělat starosti s palivovým hospodářstvím a dalšími organizačními náležitostmi. Pokud povaha vašeho projektu nepotřebuje přímo generátor elektřiny, doporučujeme navštívit naši stránku s nabídkou staveništních rozvaděčů.

Detail služby půjčovna a pronájem elektrocentrál

Nabízíme pronájem dieselagregátů různých výrobců i provedení. Můžete si vybírat mezi modely výrobců Kipor, Medvěd, Kubota, Lister Petter a Cummins. Dieselové elektrocentrály značky Kipor a Medvěd disponují zásuvkami. Zbylé navíc i svorkami.

Naše půjčovna nabízí elektrocentrály s různou spotřebou a v různém provedení – máme k dispozici modely se stabilním stojanem, podvozkem i kontejnery. Jednotlivé modely se liší výkonem, objemem nádrže, hmotností a rozměry. Snadno si tak z nabídky vyberete dieselagregát, který bude přesně opisovat potřeby vašeho staveniště.

Kompletní přehled pronajímaných dieselagregátů, včetně ceníku, naleznete na v sekci „Instalace a pronájem“.