Pronájem a instalace stavebních rozvaděčů

Nabízíme pronájem mobilních stavebních rozvaděčů s otřesovým senzorem, který dokáže zachytit informace o otřesech – tedy možném pohybu rozvaděče. Vysílá také signál o poruše napájení zařízení, čímž pomáhá předcházet případným problémům.

Naše elektrické rozvaděče jsou součástí Internetu věcí. Díky tomu je můžeme vzdáleně ovládat a máme přehled, zda je zařízení pod proudem nebo jestli se do něho některý z pracovníků nesnaží neoprávněně vniknout. Dbáme tak nejen na dodávání kvalitních stavebních rozvaděčů, ale i bezpečnost práce na staveništi.

Pronajímané staveništní rozvaděče jsou monitorované prostřednictvím GPS, čímž se zvyšuje ochrana proti krádeži. Současně máme vždy přehled o tom, kde se zrovna které zařízení nachází. Elektroměry odečítáme vzdáleně a každý den vám zašleme informace o spotřebě.

Mimo samotného pronájmu elektrického rozvaděče nabízíme také jeho instalaci a doplňkové příslušenství. Pokud hledáte řešení zdroje elektrické energie například pro festivaly, open air akce a místa, kde se není možné připojit ke stávající síti vysokého či nízkého napětí, doporučujeme navštívit stránku s pronájmem Dieselagregátů.

Detail služby pronájem stavebního rozvaděče

Nabízíme pronájem a instalaci elektroměrových a podružných rozvaděčů. Podružné rozvaděče rozdělujeme do dvou kategorií – standard a prémium. Staveništní rozvaděče v kategorii standard se liší počtem zásuvek, průtokem elektrického proudu a voltáží.

Prémiové staveništní rozvaděče navíc nabídnou fázové signalizační diody, otřesový motor a GPS snímač. Díky tomu máme vždy přehled o tom, kde se rozvaděč nachází a včas získáváme zprávy o případných poruchách na vedení. Všechny rozvaděče z prémiové nabídky jsou rovněž součástí Internetu věcí, což nám umožňuje jejich vzdálené ovládání. K pronájmu rozvaděčů dodáváme také potřebné příslušenství, jako jsou podstavce do venkovního prostředí.

Elektroměrové rozvaděče jsou vybaveny více zásuvkami a disponují elektroměrem, který lze vzdáleně odečítat. Disponují všemi vlastnostmi popsanými u prémiových podružných rozvaděčů, tedy otřesovým motorem, signalizačními diodami a podobně.

Rozvaděče i zmíněné příslušenství si můžete spolu s ceníkem za pronájem prohlédnout v sekci „Instalace a pronájem“.