Pronájem docházkového systému

Náš docházkový systém pro stavební firmy vám přinese komplexní a vždy aktuální přehled o počtu všech pracovníků, kteří jsou právě na stavbě. K těmto informacím máte navíc přístup odkudkoli, ať už s využitím mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

Přístupový systém se plně přizpůsobí vašim požadavkům. Můžete si sami stanovit podmínky autentizace pracovníka při vstupu, například nastavit limit naměřené tělesné teploty (kvůli snížení rizika šíření onemocnění Covid-19), měřit hladinu alkoholu v krvi nebo ověřit, zda má daný pracovník nasazené ochranné pomůcky. Podmínky je možné i kombinovat, a pokud je zaměstnanec nesplní, tak nebude na staveniště vpuštěn.

Eliminujete tak vstup osob, jejichž přítomnost by mohla narušit bezpečnost práce a zjednodušujete evidenci pracovníků. Záznam o zaměstnanci, který nastavenou autentizací i kontrolou rozpoznání obličeje prošel je totiž automaticky odeslán do docházkového systému, který je na přístupový systém napojen. Docházkový systém pak shromažďuje data o odpracovaných hodinách na staveništi, pauzách a dalších souvisejících informacích.

Součástí přístupového systému jsou i fyzické mechanismy, jak je turniket nebo závora. Tím zvýšíte úroveň zabezpečení staveniště a současně získáte větší přehled o pohybu pracovníků po areálu. Na základě přístupových práv tak chráníte důvěrné interní informace a kontrolujete přístup do specifických částí stavby.

Shrnutí služby docházkový a přístupový systém pro stavební firmy

  • Docházkový systém vám usnadní evidenci všech zaměstnanců staveniště.

  • Součástí docházkového systému je i přístupový systém, prostřednictvím něhož můžete u zaměstnanců měřit hladinu alkoholu v krvi a monitorovat jejich zdravotní stav.

  • Docházkový systém můžete ovládat i vzdáleně.

  • Instalaci docházkového systému jsme schopni realizovat již od jednoho dne.

Docházkový a přístupový systém si můžete pronajmout v sekci „Instalace a pronájem“.